De mening van een expert

De review van
Dealer van Multichip Paul Woldendorp
Als nuchtere noorderling is Paul Woldendorp altijd zeer kritisch als ze hem een nieuw product proberen aan te smeren, vaak aanlokkelijk verpakt inclusief de mooie verkooppraatjes.
Paul vertelt: “Je denkt dan in eerste instantie: ‘dit klinkt bijna te mooi om waar te kunnen zijn’, en vervolgens: ‘daar trappen wij dus mooi niet in’, want ik heb genoeg vervelende dingen meegemaakt en daarvan geleerd.
“Het werkt echt! Multichip biedt mij nieuwe kansen en mogelijkheden“
Paul Woldendorp
Garagehouder
Maar in het geval van Multichip heb ik mijn gezonde wantrouwen opzij moeten zetten. Heb Multichip eerst een paar dagen laten testen door een van mijn monteurs, die na afloop zeer enthousiast was. Die kon het eigenlijk
niet geloven en had ook zoiets van ‘dit kan niet waar zijn’. Wél dus, want de harde cijfers en data uit de boordcomputer vertellen echt geen sprookjes, maar zijn gewoon betrouwbaar en hebben mij ervan overtuigd dat dit product
een van de weinige uitzonderingen is en écht doet wat het belooft:
“Het klinkt bijna te mooi om waar te zijn!“
Dit zeggen onze klanten
Al jaren het beste alternatief
Multichip is al jaren de beste Tuningchip van Nederland. De vele positieve Multichip reviews van experts en onze klanten bewijzen dat het echt werkt. Multichip is het beste alternatief voor dure traditionele chiptuning. Dat is niet alleen duur, het past bovendien de software aan waardoor de fabrieksgarantie vervalt. Niet bij Multichip. U zet Multichip er eenvoudig op en het werkt direct. Koopt u een andere auto dat zet u de Multichip gewoon over. Uiteraard helpen wij u ook met het vinden van de juiste dealer als u Multichip liever door een monteur laat plaatsen.
Bestel uw Multichip vandaag.
En geniet morgen al van het rijgenot!
Vul uw kenteken in en klik op de groene knop bereken het extra vermogen, of zoek uw auto handmatig op via de oranje knop.
Klantenservice
Klantenservice telefonisch bereikbaar
maandag – vrijdag 10:00 – 20:00
Bel ons op +31(0)85 3031 352
Mail ons info@multichip.nl
Postadres
Fritz langstrook 8
2726 VX Zoetermeer
technische afdeling alleen post adres geen bezoekadres
Multichip

